gry

warning: Creating default object from empty value in /home/rozrywka/domains/gigante.pl/public_html/katalog/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.
cz.
1

Nowe domeny

W dniu dzisiejszym stałem się szczęśliwym posiadaczem 2 domen:
http://www.grajcie.eu
http://www.mikronacje.pl

W związku coraz lepszymi zarobkami przyszedł czas na powiększenia swojego "imperium zła" o nowe adresy. Oby zarobiły na swoje utrzymanie i dobre piwo dla ich administratora :)

st.
24

Gra Soldat

Soldat to niesamowitą grą czerpiącą najlepsze cechy z takich tytułów gier jak Liero, Worms, Quake i Counter-Strike. Jest to multiplayerowa strzelanina z szybka akcja i niesamowitą ilością krwi, rozgrywająca się na arenach dwuwymiarowych. Kilkunastu graczy może walczyć pomiędzy sobą korzystając z bogatego arsenału współczesnej broni bojowej.

Zasada gry Soldat jest banalna: Jest sobie paru osobników siedzących przy komputerze, którzy postanowili się ponaparzać, a ty możesz być jednym z nich.

st.
12

Gra Wino Adventure

To pijacka gra RPG w której wcielasz się w grupkę bohaterów (pijaków) która stara się ocalić cały świat od abstynencji! (to straszne :) ) Pełna masa niesamowitych przygód, wyjątkowo głupie zadania i jeszcze bardziej walnięte rozwiązania. Chore dialogi użyte w grze Wino Adventure spowodowały, że zyskała (i nadal zyskuje) olbrzymią popularność wśród osób, których liczba rośnie w niesamowitym tempie! Dołącz do nich!!! Zagraj koniecznie !!!

st.
12

Hasła do gier w przeglądarce

gry internetowe
gry w przeglądarce
gry w przegladarce
gry w przeglądarce internetowej
gry w przegladarce internetowej
gry przez przeglądarkę
gry przez przegladarke
gry na przeglądarkę
gry na przegladarke
gry na przeglądarce
gry na przegladarce
najlepsze gry mmorpg
najlepsze gry w przeglądarce
najlepsze gry mmo
gry przez www
gry via WWW

st.
12

Gra Żulionerzy

W dniu dzisiejszym chciałbym zaprezentować śmieszną parodię znanego programu telewizyjnego: żulionerzy. Wcielamy się w postać Gracza, który siedzi po lewej stronie monitora. Na drugim siedzeniu, po prawej umieszczona jest chwalebna postać Żulberta Hurbańskiego, który jest mega prowadzącym całe to badziewie. Do wyboru mamy 3 koła ratunkowe: półówka, telefon do meliny oraz ściepa publiczności.

st.
12

Gry przez przeglądarkę internetową

Gry w przeglądarce Lista gier, w które warto zagrać przez przegladarke internetowa można odnaleźć na stronie, gdzie są gry internetowe w przeglądarce. Skusisz się?

Polecamy tam szczególnie takie gry jak:
- Amorion
- Księstwo Sarmacji

Subskrybuje zawartość